"Yükleniyor..."

SAÇ BAKIMI

Açıklama

Her kadın güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. Dış görünüşünüzün bakımlı olması size bir özgüven katar ve sosyal yaşantınızda sizi olumlu etkileyerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Saçların bakımlı ve temiz olması kişiden kişiye verilen bir tür mesaj niteliğindedir. Bakımlı ve özenli saçlar pozitif bir enerji sağlar. Saç bakımında ilk kural, saçların doğru bir şekilde yıkanması ve uygun bakım ürünlerinin kullanılmasıdır. Günlük hayatta kullanacağınız ürünleri mümkün olduğunca doğal ürünlerden seçmeye çalışmalısınız. Doğal ürünler, içeriği bakımından saçınız için gereken bakımı en üst seviyede tamamlayacaktır.

Saçınıza ne tür bir ürün ile bakım yapacağınızı bilmeden herhangi bir ürünü kullanmak saçınıza tamamen zarar vereceği gibi saç derisine ve saç tellerine de zarar verecektir. Biz de bu yüzden saç bakımınızda gerekli saç analizlerinizi yaptıktan sonra size uygun ürünleri kullanarak saçınızda yıpranma oluşmasını engelliyoruz. Saça uygulanan boya, perma vb. saç şekillendirme işlemlerini de olabildiğince en alt seviyede tutarak saçınızın yıpranmasını da engellemiş olursunuz. Bu tarz uygulamalardan önce saçınıza uygulayacağımız bakım ile de yıpranma etkisini minimuma indiriyoruz.

© 2019 Sunbox Hair Design | Her Hakkı Saklıdır.