"Yükleniyor..."

SAÇ KESİMİ

Açıklama

 

Saç Kestirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

• Saç kestirirken dikkat edilmesi gerekenlerden ilki, yapılacak olan saç kesimini taşıyabilecek olmanızdır. Bunun için, yaptırmak istediğiniz saç modelinin, farklı kişilere nasıl bir hava verdiğine bakmalısınız. Çok sempatik bir insanken, sert bir tavır takınamayacağınızı unutmayın.
• Saçınızı gerçekten kestirmek istiyorsanız kestirin. Biraz önce de belirttiğimiz gibi, eğer bunu gerçek anlamda istemiyorsanız, yaptıracağınız işlemin geri dönüşünün olmadığını hatırlayın. Uzun saçlarınızı kestirip, sonrasında “Ah saçlarım…” demenizin hiçbir anlamı olmayacak.
• Uygulayacağınız saç modelinin, saçınızın dokusuna uygun olması gerektiğini hatırlayın. Kısa bir saç kesimi, kıvırcık saçta hafif bir bonus kafa imajı yaratabilir ve sürekli fön çektirmeniz gerekebilir. İsterseniz bu ihtimalleri birlikte de değerlendirebiliriz..
• Modanın sizin hayatınızdaki yerini göz ardı etmeyin… Ama televizyonda gördüğünüz bir defiledeki, bir mankene yakışan saç kesiminin size de yakışabileceği ihtimalinden çok, o mankenin ortamını da düşünün… Işıklar, flashlar, her gün gidilen kuaförler, yapılan saç bakımları…

Kişiliğinizin kaldırabileceği saç modelini uygulayın…

 

 

© 2019 Sunbox Hair Design | Her Hakkı Saklıdır.